מהו תהליך רכישת נכס ביוון?

מהו תהליך רכישת נכס ביוון?

בכל הנוגע להשקעות נדלן ביוון, אם השתכנעתם והגעתם למסקנה שדירה ביוון היא החלום המתוק שחיכיתם שיתגשם- אנחנו לגמרי מבינים אתכם. אך עם כל הכבוד למוכנות שלכם, האם אתם יודעים מה אתם צריכים לעשות בכדי לרכוש דירה ביוון? אל דאגה, גם אנחנו לא ידענו ולמען האמת עכשיו כשאנחנו יודעים, אנחנו יכולים להגיד לכם שהדבר לא כל כך מורכב כמו שזה נשמע. רוצים לגלות איך? המשיכו לקרוא…

תהליך רכישת נכס ביוון מתבצע כך-

בראש ובראשונה, כמו כל דבר בחיים, אתם צריכים להגיע להסכמה כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בנכס. אתם בוודאי יודעים שהנכסים ביוון הם די 'זולים' בשוק הנדל"ן, ובכל זאת הגיעו אל המספר הסופי אותו אתם מוכנים לשים על השולחן. 

אתם יכולים להיעזר בחברת נדל"ן שמתמחה במכירת נכסים בחו"ל או בפרט ביוון ובכך להקל על התהליך עצמו עבורכם. משמצאתם את הנכס אותו אתם רוצים לרכוש, תהיו צריכים להמציא את המסמכים הנכונים הנדרשים לרכישת נכס ביוון. 

לאחר שערכתם את כל הבדיקות הנחוצות לוודא שהנכס שבחרתם נקי מכל חטא והתחדשתם בנכס משלכם, תרצו לשפץ אותו ולהפוך אותו לחדש לגמרי ולגמרי שלכם. בעזרת חברת נדל"ן תוכלו לעבוד עם קבלנים מוסמכים ואמינים אשר ינהלו ביד רמה את שיפוץ הנכס שלכם וידאגו כי הכל מתנהל בצורה תקינה תוך עדכון שוטף על המתנהל.

אם הבחירה שלכם היא להשכיר את הדירה לתושבים מקומיים, מן הסתם שחוזה השכירות אותו תרצו להחתים את השוכרים שלכם יהיה כפוף לחוקי המדינה בה נמצא הנכס, משמע יוון. לכן, תרצו לנסח הסכם שכירות גם באנגלית וגם ביוונית עבור הגנה מלאה. את הסכם השכירות תוכלו לערוך מול עורך דין לדיני מקרקעין המתמצא בחזוי שכירות בשפה האנגלית והיוונית.

אמנם רכשתם דירה ביוון אך השלכות הרכישה לא מסתיימות כאשר הדירה נרשמת על שמכם. לאחר זמן מה תוכלו לראות כמה הרווחתם מן ההשקעה הזו, גם פה, יהיה קל יותר בעזרת חברת נדל"ן, שתעקוב אחר הכנסות הנכס ותדע להראות לכם דו"חות שנתיים על גודל התשואה שלכם. 

כמו שאמרנו, זה לא כזה מסובך, אתם פשוט רוצים שמישהו יעשה איתכם את הדרך הזו.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

מסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון

אם אתם מחפשים להשקיע את הכסף שלכם אבל מעוניינים להפוך את זה לעבודה במשרה מלאה, ייתכן והמחסר היומי יתאים לכם יותר מכל. המסחר היומי מאפשר

קרא עוד »