מה חשוב לדעת לפני שמתחילים הליך גירושין?

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים הליך גירושין?

חתונה היא הדבר הכי יפה בעולם ויש לה משמעות אדירה לחיים שלנו והשפעה אדירה עלינו ועל מי שאנחנו. העניין הוא שכמה שהחתונה נהדרת ככל שעוברות השנים כך אנשים משתנים וכך יותר ויותר אנשים מגלים כי הם כבר לא מכירים את עצמם במראה ובגלל זה הם גם לא מתחברים יותר אל בן הזוג או בת הזוג. עליכם לדעת כי כיום גירושין זה דבר מאוד נפוץ כמו השאלה "מי מקבל כתובה?" וכבר אין על זה את הטאבו שהיה בעבר ולכן זה אך טבעי שאנשים רבים מחליטים לפתוח בהליך הזה. מה שחשוב להבין לגבי הליך גירושין זה שמדובר על הליך משפטי לכל דבר ועניין בין אם אתם מנהלים את רובו בבית משפט לענייני משפחה או בבית דין רבני ועל כן אתם צריכים להבין כי כדאי לכם לפנות אל עורך דין אשר ייצג אתכם בהליך.

בחרו עורך דין על פי האופי שלכם ושל בן הזוג או בת הזוג שלכם

עליכם להבין כי כל הליך גירושין הוא שונה מאחר ואי אפשר עכשיו לקבוע כיצד יתנהל הליך הגירושין שלכם. מה שמשפיע על ההליך זה האופי של שני בני הזוג וסיבת הפרידה שלהם. אם האופי של אחד מבני הזוג הוא לוחמני אזי סביר להניח כי ההליך יהיה קשה וכואב. אם האופי הוא פשרני אזי יש סיכוי לא קטן שההליך לא יהיה בכלל טראומתי. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם מחליטים להתגרש כדאי לכם לקחת עורך דין אשר יתאים לאופי העתידי של ההליך. בחרו עורך דין אשר יש לו תכונות דומות למה שצפוי בהליך וזאת בכדי להבטיח כי הוא ייצג אתכם בצורה נאמנה ובצורה הטובה ביותר.

> קראו באתר lawlife על אלימות במשפחה ואיך מתמודדים עם המצב

על מה אנחנו צריכים לחשוב בהליך גירושין?

אם אתם מחליטים להתגרש כדאי לכם לשקול בכובד ראש מה יהיה עם הילדים שלכם. עליכם להבין כי בשביל הילדים הגירושין הם טראומה לכל דבר ועניין ועל כן אתם חייבים כל הזמן לחשוב איך אנחנו מבטיחים כי הם יצאו מן ההליך הזה עם כמה שפחות נזקים וקשיים.