מחיר צלם חתונות

מחיר צלם חתונות

ההכנות לחתונה כרוכות בפעולות רבות. צריך לסגור אולם, להגיע לטעימות של האולם או של הקייטרינג ולהרכיב מנות ועוד. בין כל הפעולות נרצה לסגור צלם חתונות מקצועי על מנת שיישארו לנו זיכרונות מהחתונה. צילום חתונות הינו מקצוע בפני עצמו וישנם כמה אלמנטים שחשובים בעת בחירת צלם. יש לזכור שצלם החתונות יימצא עמכם החל מההכנות לאירוע, בעת הגעת האורחים הראשונים והוא יהיה שם גם כשכולם כבר יהיו שיכורים. אז כמה עולה להשכיר צלם חתונות?

בחרו את החבילה בה אתם מעוניינים

צלם חתונות יכול להגיע באופן עצמאי ולצלם את החתונה בתמונות סטילס וייתכן שתשכרו את שירותיו של צלם נוסף על מנת לתפוס כמה רגעים. בכל אופן כאשר סוגרים צלם לחתונה יש ראשית לדעת האם תרצו שהוא יגיע עם צוות צילום הכולל שני צלמים, צלם וידיאו, צלם מגנטים ובמידה והחתונה הינה בגן אירועים או בטבע אולי תרצו גם צלם וידיאו העושה שימוש ברחפן. כל אלו משפיעים על מחיר השכרת צלם החתונות. בנוסף, ישנם צלמים אשר בנוסף לצילום התמונות הינם גם מעבדים את תמונות החתונה ויש לציין שהדבר יכול להוסיף למחיר.

איזה ציוד תרצו שהצלם יביא לחתונה?

הציוד הנפוץ ביותר שמבקשים לצורך הבאה לחתונה הינו ציוד תאורה. התאורה יכולה להשפיע רבות על מראן הסופי של התמונות והשימוש העיקרי בהן נעשה בצילומי המשפחה טרם תחילת החתונה או אף בפינה מיוחדת לצילומי האורחים. כמו כן ישנו ציוד נוסף שהצלם יכול להביא כמו מעמדים או רחפן על מנת לצלם וידיאו ותמונות מהגובה. כמו כן ייתכן וציוד נוסף יבוא לידי ביטוי בגובה המחיר הסופי ובמיוחד כאשר מדובר בציוד הדורש איש מקצוע נוסף לתפעולו.

שירותים שונים

כמו שעיבוד התמונות יעלה תשלום נוסף כך גם הכנת סרטי חתונה. בשנים האחרונות נהיה פופולארי להכין שני סרטי חתונה. האחד קצר באורך ממוצע של דקה ואילו השני הינו סרט לכל אורכה של החתונה. כמובן שבמידה ותהיו מעוניינים לשלב צילומי רחף ביחד עם צילומי קרקע מדובר בפועלות עריכה נוספות מצד צוות הצלמים.

המידע באדיבות אתר https://shmulik-hazan.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

בדיקת עבודת גמר לסטודנטים

בדיקת עבודת גמר לסטודנטים

עבודות הגמר מטילות את חתתם על רוב רובם של הסטודנטים. רבים הם הסטודנטים שרואים את העבודות הללו כקושי וכמטלה שקשה עד בלתי אפשרי לעמוד בה.

קרא עוד »