עבודות סמינריוניות למכירה?

עבודות סמינריוניות למכירה

כל סטודנט אשר לומד מקצוע כלשהוא, מתבקש במהלך הסמסטר להגיש עבודה סמינריונית בנושא הנלמד. עבודה סמינריונית צריכה להיות מקצועית מאד משום שהיא מהווה חלק גדול מהציון הכללי בתואר. עבור סטודנטים אשר מעולם לא התנסו בדבר כזה תהיה עבודה סמינריונית משימה קשה, מאתגרת ואף מתישה מאוד. מכיוון שהיא כוללת עריכת מחקרים שונים, התייחסות לשאלות שונות וכמובן שימת דגש על כתיבה איכותית אקדמית והתנסחות בשפה רהוטה.

בשנים האחרונות קיים שירות של מכירת עבודות סמינריוניות באתר איזיגרייד ואחוזי הסטודנטים שרוכשים אותם רק עולים משנה לשנה.

ביקוש מוליד היצע

הנתונים הברורים שמצביעים כי אחוזי הרכישה של עבודות סמינריוניות רק עולים ועולים, גרמו לכך שמאות פרילנסרים המתמחים בכתיבה מקצועית פתחו עסקים לכתיבת עבודות סמינריוניות ומוכרים אותן לסטודנטים.

וכמו בכל תחום, גם בתחום הכתיבה קיימים עסקים מפוקפקים אשר מציעים כתיבה במחיר נמוך מאד. עסקים אלו אינם מקפידים על כתיבה מקצועית ומקורית, דבר שעלול לגרום להשהיה של סטודנטים ממוסד אקדמי בשל העתקה או רכישת עבודות סמינריון.

קניית עבודה סמינריונית

ניתן למצוא בשוק מגוון נותני שירותים המציעים לכתוב עבור סטודנטים את עבודת הסמינריון שלהם (ראו כאן למשל מודעת דרוש כותב תוכן). כאשר ניגשים לקנות עבודה סמינריונית יש לוודא כי הכותבים הם אנשי אקדמיה שיודעים בדיוק איך אמורה להיראות עבודת סמינריון. כמובן שיש לשים דגש על מחיר סביר ולא מופקע. ולפני הכול, לבקש המלצות של סטודנטים שרכשו מאותו עסק עבודות סמינריון וכמובן דוגמאות של עבודות.

ישנה נקודה נוספת שצריך לבדוק והיא, עמידה בלוח זמנים. כל סטודנט מקבל תאריך להגשת העבודה שלו והיא אמורה להיות מוגשת בתאריך שנקבע. כאשר סטודנט מעוניין לקנות את העבודה הסמינריונית עליו להיות בטוח כי הכותב יסיים לכתוב את העבודה עד המועד שנקבע להגשה, על מנת שהוא יוכל להגיש אותה בזמן שנקבע.

כאשר סטודנט מגיע למסקנה כי הוא אינו יכול להתמודד עם כתיבת העבודה הסמינריונית שלו בעצמו ומעוניין לרכוש אותה, עליו לבדוק היטב למי הוא פונה ולברר האם העסק הינו וותיק ומוכר והכותבים בו הם אנשי מקצוע ומומחים בתחום כתיבת עבודות סמינריון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

סוגיית הפרסום והשיווק מעסיקה את טובי המוחות. כיצד מגדילים מכירות? איך מפיצים את הפרסום? כיצד מגדילים הכנסות בלי להיכנס להוצאות עתק?  אכן אתגר. בעלי עסקים

קרא עוד »
איך להיות רומנטיים

איך להיות רומנטיים?

הפיכת הזוגיות שלכם ליותר מוצלחת תלויה בין היתר בתשוקה שאתם מפגינים אחד לשני, כך שאם חשוב לכם להיות רומנטיים ולדעת שאתם עושים את המיטב למען

קרא עוד »