משכנתאות חוץ בנקאיות – הסיכונים והיתרונות

משכנתאות חוץ בנקאיות

כאשר עומדים בפני לקיחת משכנתא מרבית האוכלוסייה תפנה לגורם בנקאי כי לקבל את המשכנתא. אבל למען האמת חשוב לדעת שיש גופים חוץ בנקאיים שיכולים אף הם להציע לכם הלוואה מתאימה שתאפשר לכם לבצע את הרכישה הרצויה לכם. במאמר הבא תוכלו לקרוא על יתרונות מול חסרונות של משכנתא חוץ בנקאית.

היתרונות –

כאשר אדם לוקח הלוואה תעודת הזהות הבנקאית שלו מושפעת מכך. כמובן שכאשר מדובר על הלוואה בנקאית העובדה ידועה וניכרת על פני השטח. אך פעמים אדם מעוניין לקחת משכנתא בלי שהיא תכתים את הפעילות הבנקאית שלו. במקרים כאלו יכול להיות שיהיה נכון לקחת משכנתא חוץ בנקאית.

כמו כן, כל הלוואה משפיעה על האשראי שהלקוח יקבל מהבנק. כאשר הלקוח מקבל הלוואה חוץ בנקאית זה לא משפיע בכהוא זה על תמונת המצב הבנקאית שלו, ולכן מסגרת האשראי שלו לא תושפע מפעולה זו.

החסרונות –

במרבית המקרים הלוואה בנקאית תהיה זולה יותר מהלוואה חוץ בנקאית. מה זה אומר? שאם אתם לוקחים משכנתא חוץ בנקאית העלות של ההלוואה תהיה יקרה יותר. מה שכמובן מביא אתכם להוצאה גדולה במהלך שנות החזר ההלוואה.

בנוסף יש לציין כי בנק הוא גוף שיש לו מחויבות כלפי הלקוחות שלו. הוא חייב להתנהל באופן הוגן ולעמוד בדרישות החוק ממנו כגוף שמספק שירותים רשמיים לציבור. לא כך הם פני הדברים כאשר מדובר על גופים פרטיים. אתם לא יכולים לדעת על אופן ההתנהלות ועל רמת היושרה וההגינות של החברה אם אינכם מכירים אותה.

ייעוץ מקצועי להשגת המטרה שלכם

אם אתם עומדים בפני רכישה של נכס או רכב, אם אתם מעוניינים לשפץ או לקבל משכנתא לכל מטרה אחרת חשוב לכם לפנות אל יועץ משכנתאות מומחה. יועץ כזה שמכיר את עולם המשכנתאות והוא יוכל לבחון את האפשרויות העומדות בפניכם. כמובן שהמטרה שלו היא להוציא לכם משכנתא בסכום הרצוי לכם, בעלות מינימלית ובהחזר חודשי אפשרי עבורכם. זו המשימה של היועץ ועליה אתם משלמים כאשר אתם פונים אליו במטרה להוציא משכנתא משתלמת.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...