משרדים להשקעה – האם זה כדאי

משרדים להשקעה

בשנים האחרונות הופכים משרדים להשקעה לנפוצים יותר ויותר בקרב רבים. בדומה לדירות פרטיות שמניבות רווחים פסיביים, גם המשרדים מבטיחים להניב רווחים כאלה. ואכן, אם אתם מתלבטים בין הנכסים שבהם אתם מעוניינים להשקיע, כדאי לבחון את היתרונות שבהשקעה בנכס זה.

משרדים להשקעה – כל היתרונות

אלה כמה מבין היתרונות שיכול להרוויח כל מי שבוחר להשקיע במשרדים:

  • השקעה לא גדולה – היות שהמשרדים בדרך כלל מתוחזקים, הסכום ההתחלתי הדרוש להשקעה בהם אינו גבוה. משרדים להשקעה יכולים בהחלט להתאים לזוג צעיר בראשית דרכו או לזוג של פנסיונרים שאין להם די כסף להשקיע בנכסים אחרים.
  • חוזה ארוך – בניגוד לשוכרים פרטיים שחותמים על חוזה לשנה פעמים רבות, החוזה למשרד הוא ארוך יחסית. זאת משום שבעל העסק מעוניין לפתח את העסק שלו לטווח ארוך.
  • תשואות גבוהות – מכיוון שהשוכרים הם בעלי עסקים שעושים רווחים, התשואות בעבור משרדים אלה גבוהות יותר מתשואות עבור הדירות.
  • הכרה מהבנקים – הבנקים נוטים להסכים לקבלת הלוואות תמורת ביצוע עסקת משרדים להשקעה, שכן הם מכירים ביתרונות שבהשקעה בעסקאות אלה.

איך בוחרים משרד להשקעה?

כאשר אתם בוחנים משרד להשקעה, חשוב להביא כמה עניינים בחשבון. ראשית, חשוב לבחור את אפיק ההשקעה שלכם ולשקול לבצע את ההשקעה דרך חברת נדל"ן איכותית. שנית, חשוב לבחון את הסביבה של המשרדים. האם מדובר בסביבה מרכזית שבה מעוניינים אנשי העסקים להקים משרדים? ולבסוף, כאשר אתם בוחנים את המשרד, יש צורך לבחון את תוכנו: האם תצטרכו להשקיע בשיפוצים ואינסטלציה? האם יש צור לבצע סיוד? כך תוכלו לאמוד את המחיר הכללי של המשרד שאתם עומדים לרכוש. ברגע שהמשרד יהיה שלכם, תוכלו להשכיר אותו לחברות או אנשים פרטיים העוסקים בתחומים שונים: לימודים, ראיית חשבון, מחשבים, עריכת דין ועוד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...