איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

סוגיית הפרסום והשיווק מעסיקה את טובי המוחות. כיצד מגדילים מכירות? איך מפיצים את הפרסום? כיצד מגדילים הכנסות בלי להיכנס להוצאות עתק?  אכן אתגר. בעלי עסקים מחפשים תמיד כיצד להביא לקוחות נוספים ולהרחיב את מעגל הקונים. אבל הם לעיתים קרובות שוכחים כי לקוחות קיימים הם נכס יקר מאוד שיוכל להועיל להם משתי בחינות. ראשית שימור הלקוח מועיל ומאפשר לשמור על רף הכנסות יציב, אך מעבר לכך – לקוח מרוצה הוא לקוח שיוכל לשרת את העסק ולעבוד עבורו. את שתי המטרות הללו ניתן להשיג באמצעות מועדוני צרכנות Style.

במה יועילו הלקוחות?

המציאות בת ימינו מוכיחה כי יותר מכל פרסום יוכל להועיל שיווק מפה לאוזן. מה זה אומר? שכאשר לקוח סיים לערוך אצלכם קנייה ויצא מרוצה מהשירות או מהמוצר, הוא ישתף חברים, קרובי משפחה או שכנים עם חווית הקניה שלו. הללו ישמעו המלצה כנה שנאמרת מתוך רצון להועיל ולשתף, ולא מתוך מטרה של פרסום. ההמלצה שלו תפעל את פעולתה, ואל תתפלאו אם אותו לקוח יפנה אליכם שלא מתוך רצון להועיל לכם לקוחות נוספים. מסיבה זו חשוב מאוד לדאוג שכל לקוח שיוצא מבית העסק שלכם יהיה מרוצה, שהוא יחוש שהוא חשוב לכם ואתם רוצים לתת לו את הטוב ביותר.

השקית שהוא אוחז בידו

נקודה נוספת שכדאי להתייחס אליה היא השקית שהלקוח מחזיק בידו. לקוח מסיים קנייה ויוצא מהחנות שלכם. את המוצר שהוא רכש הוא מחזיק בתוך שקית ממותגת שלכם. השקית שלכם יוצאת כעת למסע פרסום ברחבי הארץ. הוא נוסע למרכז עסקים או יוצא למרפאה, נוסע ללימודים או נכנס למשרד, השקית שלכם מספרת לכל מי שפוגש את האדם היכן הוא קנה. הפרסום הזה עושה לכם שירות נהדר וחבל להחמיץ אותו. ככל שאתם משקיעים בשקיות יותר וממתגים אותם בצורה מושכת ומתאימה, כך הן תשגנה את המטרה שלהם ותבאנה לכם עוד ועוד לקוחות.

מתנות והטובות

אין כמו מתנה של style או הטבה מוצלחת כדי ליצור עניין בקרב הציבור. אם לקוח קיבל אצלכם מתנה מפתיעה, אם הוא נהנה מהטבה מיוחדת בשל חברות של מועדון לקוחות או קיבל פריט ממותג – הוא ממשיך להפיץ את השם שלכם בקרב הציבור.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

לחשב החזר מס לבד

איך לחשב החזר מס לבד?

החזר מס הוא תשלום שאזרחים אשר שילמו סכום גבוה ממה שהם חייבים לרשויות המס זכאים לקבל. במידה ואכן כך ארע הם זכאים לקבל החזר מס

קרא עוד »
מהו תהליך רכישת נכס ביוון?

מהו תהליך רכישת נכס ביוון?

בכל הנוגע להשקעות נדלן ביוון, אם השתכנעתם והגעתם למסקנה שדירה ביוון היא החלום המתוק שחיכיתם שיתגשם- אנחנו לגמרי מבינים אתכם. אך עם כל הכבוד למוכנות

קרא עוד »