איך להשיג יתרון על המתחרים שלך

איך להשיג יתרון על המתחרים שלך

העולם העסקי הוא ג'ונגל. גם אם אנחנו לא רוצים לחשוב כך וגם אנחנו לא רוצים להתנהג כך, הרי שהתנאים מחייבים אותנו. מדובר במשחק סכום אפס, אחד מרוויח, אחד מפסיד. אין סיכוי ששניים ירוויחו מאותו מצב, הרי אם לקוח בוחר לקנות אצל בעל עסק מסוים, באופן טבעי, הוא לא יקנה אצל בעל עסק אחר, ועל כן הוא יפסיד.

לכן, אנחנו צריכים לחשוב כל הזמן, כיצד אנחנו יכולים להשיג יתרונות על פני המתחרים שלנו. זה צריך להתנהל ביושרה ובחוכמה, אנחנו צריכים לדעת כיצד להשיג יתרונות וכיצד להשתמש בהם ולנצל אותם, בשביל להשיג רווחים שישרתו אותנו. מכל רווח שנשיג על ידי יתרון מסוים, אנחנו נוכל לייצר מקדמה לרווחים חדשים, ועם הזמן נוכל לגדול ולייצר פער מהמתחרים שלנו.

> קראו גם על שילוט למכוניות

כיצד אנחנו משיגים יתרונות על פני המתחרים שלנו?

יש כמה דברים שעלינו לעשות לצורך כך:

ראשית, אנחנו צריכים לדעת מה הם היתרונות שלנו. אנחנו צריכים לדעת במה אנחנו טובים וכיצד אנחנו יכולים להביא את זה לידי ביטוי.

שנית, אנחנו צריכים להשתמש בכל הכלים והאמצעים שעומדים לרשותנו בשביל להפיק את הרווחים הנדרשים, בשביל לייצר יתרונות. עם זאת, חשוב שנעשה זאת בעלויות שאנחנו יכולים לעמוד בהן. אין טעם לחפש יתרון ולהשתמש בו, אם אנחנו נגיע למצב שלא נוכל לקדם את עצמנו בשלב מאוחר יותר, כי לא יהיה לנו תקציב לכך.

שלישית, אנחנו צריכים לדעת מה הלקוחות שלנו מצפים מאיתנו, מה הם רוצים, מה הם מחפשים. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת לאפיין את הלקוחות שלנו ואת העסק שלנו.

ארבע, אנחנו צריכים להשתמש בכל אמצעי שיווק ופרסום אפשרי. זה נכון, לגבי שלטי חוצות, זה נכון לגבי פרסום באינטרנט, בתקשורת הכתובה, בתקשורת המסודרת, וכן זה חשוב גם לגבי עיצוב שלטים לעסק, קראו על כך באתר http://www.fastsigns.co.il. כל דבר שיכול לקדם אותנו מבחינת פרסום ושיווק, יכול להוות עבורנו יתרון משמעותי.

חמש, אנחנו צריכים לעשות הכל תוך כדי תהליך, צעד אחר צעד, ואסור לנו לקפוא על השמרים, אלא כל הזמן להתקדם הלאה.