למה כל אזרח אמריקאי ישראלי חייב לדעת מה זה FATCA ?

מה זה FATCA

כאשר מדובר על הגשת מסמכים שקשורים במצב הפיננסי שלכם בארה"ב, הם לא משחקים, והרי שאם לא תעשו את המוטל עליכם בתור אזרחי ארה"ב, אתם עלולים להכניס את עצמכם לצרות וקנסות שאולי אפילו לא תדעו איך לצאת מהם.

כל אזרח אמריקאי שמחזיק גם באזרחות ישראלית חייב להצהיר על הנכסים שבהם הוא מחזיק במדינת ישראל, כמו נכסי נדל"ן, חשבונות בנק, עסקים וכיוצא בכך. הדיווח הזה מתבצע במסגרת שיתוף הפעולה בין המדינות ותוך כדי מילוי הטפסים של FATCA.

הופכים הכול לפשוט יותר

אנו בטוחים שאתם לא רוצים להפוך את כל הדיווח על המצב הפיננסי שלכם למורכב במיוחד, והרי שאם אתם רוצים להקל עצמכם בצורה משמעותית, אז יהיה כדאי לכם לשים לב שאתם פשוט בוחרים לפנות אל חברה מקצועית שתוכל ללוות אתכם מההתחלה ועד הסוף. זה בוודאי הצעד הנכון ביותר בשבילכם.

כמובן שאם אתם כבר בוחרים לפנות אל חברה שתוכל לעזור לכם, אז לפחות יהיה כדאי לכם לשים לב שמדובר בחברה כמו אמריקן דוקס https://www.americandocs.co.il אשר מבינה את הצרכים שלכם ותוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. זה יאפשר לכם להיות בראש שקט ולדעת שאתם עושים כל מה שאתם יכולים מהצד שלכם.

תחליטו האם אתם רוצים לעשות את הצעד הנכון ולהצהיר על מה שיש לכם בעזרתה של חברה מיומנת או לנסות ולעשות זאת בעצמכם, בצורה זו שרק עלולה לפגוע בכם. זוהי החלטה משמעותית ביותר.

הדרך שלכם להימנע מהסתבכות

כאשר אתם בוחרים להגיש את המסמכים הללו בעזרת חברה מקצועית שמבינה את הצרכים שלכם ואת כל התהליך שקשור בהתמודדות עם הרשויות האמריקאיות, אתם בעצם מקלים על עצמכם בלא מעט מישורים והופכים את כל הנושא הזה להרבה יותר פשוט בשבילכם.

תעשו לעצמכם טובה ותתחילו לבדוק מה אתם יכולים לעשות כאשר מדובר על הגשת המסמכים הרלוונטיים, כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שאתם לא נשארים מאחור ומגישים את כל המסמכים הרלוונטיים. זה בוודאי הצעד הנכון ביותר בשבילכם בשביל לדעת שאתם בוחרים לעשות כל מה שצריך על מנת להתמודד עם המצב כראוי.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

צימרים לפסח

סגרו מעכשיו צימרים לפסח

אי אפשר להתעלם מכך כי אנו חיים באחת המדינות הטובות ביותר בעולם אם לא הטובה ביותר וזהו דבר משמעותי ביותר. אך אי אפשר גם להתעלם

קרא עוד »
דירות בבאר שבע

דירות בבאר שבע

העיר באר שבע, עלתה בשנים האחרונות לכותרות לא פעם, לא רק בזכות העובדה שמדובר בעיר הגדולה ביותר דרומית לתל אביב, בירת הנגב, מרכז תעסוקה, תרבות

קרא עוד »