ההבדל בין צ'ק פיקדון לצ'ק ביטחון

צ'ק פיקדון או צ'ק ביטחון

ברגע שאנחנו מתבגרים אנחנו מבינים כי לכסף יש משמעות אדירה בחיים שלנו. אז נכון אנחנו לא אומרים כי כסף הוא הכול בחיים אך אין ספק כי יש לו השפעה על איכות החיים שלנו, על תוחלת החיים שלנו, על ההחלטות שלנו ועל דרך החיים שלנו אולי יותר מכל גורם אחר. על רקע זה אנחנו חייבים לחשוב על שני דברים עיקריים איך אנחנו יכולים למקסם את ההכנסה שלנו ומנגד איך אנחנו יכולים לצמצם את ההוצאות שלנו. פעמים רבות אנשים מקדישים מחשבה עצומה לשאלה איך אפשר להגדיל את ההכנסות ואינם מבינים כי השאלה איך אפשר לצמצם את ההוצאות היא לא פחות חשובה. על רקע זה יש לציין שכל אדם צריך לקחת בחשבון את אופן התשלום שלו ולחשוב איך הוא משלם על דברים. כך לדוגמא אחת הדרכים המשתלמות ביותר לשלם היא לתת צ'ק לאדם אחר.

> להזמנת צ'קים מעוצבים בקרו באתר https://www.offset-color.com

מה לא לעשות לעולם עם צ'ק?

כאשר אנחנו מדברים על ההבדל בין צ'ק פיקדון לצ'ק ביטחון אנחנו צריכים להבין כי אין הבדל אמתי ביניהם וכי בפועל מדובר על אותה גברת בשינוי אדרת. עליכם להבין כי גם צ'ק פיקדון וגם צ'ק ביטחון נועדו לשמש ערובה בשביל הצד השני. כך לדוגמא כאשר אנחנו שוכרים דירה אנחנו ניתן צ'ק פיקדון או ביטחון לבעל הדירה בשביל להבטיח כי הוא יקבל פיצוי כספי במקרה של בעיה עם הדירה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא משנה איזה צ'ק אתם נותנים אל תיתנו לעולם צ'ק ריק שאין בו מספר. עליכם להבין כי אם תשאירו את הצ'ק ריק ומישהו יחליט לעשוק אתכם אתם תהיו בבעיה חמורה מאוד.

מדוע צ'ק עדיף בהרבה על הסתובבות עם כסף מזומן?

עליכם להבין כי היתרון של צ'ק (ראו יתרונות נוספים כאן https://www.offset-color.com/print-checks) על פני מזומן הוא שאי אפשר לעולם לגנוב אותו מכם ואילו מזומן אפשר לגנוב מכם ואתם לא תוכלו לעשות כלום. אם מילאתם את הצ'ק ומופיע עליו הכיתוב למוטב בלבד הרי שרק אותו אדם יכול להשתמש בצ'ק ואם לא מילאתם את הצ'ק אזי אפשר תמיד לבטל אותו בבנק.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

נכס להשבחה

נכס להשבחה

כיום הרבה מאוד משקיעים מחפשים הזדמנויות השקעה בכדי למנף סכום כסף הנמצא ברשותם. ישנם המון מקומות שניתן להשקיע את הכסף בין אם זה בפתיחת עסק,

קרא עוד »
איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

איך הלקוחות שלכם יעבדו בשבילכם

סוגיית הפרסום והשיווק מעסיקה את טובי המוחות. כיצד מגדילים מכירות? איך מפיצים את הפרסום? כיצד מגדילים הכנסות בלי להיכנס להוצאות עתק?  אכן אתגר. בעלי עסקים

קרא עוד »