דירות בבאר שבע

דירות בבאר שבע

העיר באר שבע, עלתה בשנים האחרונות לכותרות לא פעם, לא רק בזכות העובדה שמדובר בעיר הגדולה ביותר דרומית לתל אביב, בירת הנגב, מרכז תעסוקה, תרבות ופנאי עבור למעלה מחצי מיליון תושבים ועוד. בניגוד לשנים עברו, העיר עלתה לכותרות מסיבות מאוד חיוביות.

בין היתר, העיר גדלה ומושכת אליה יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות לצידה נבנית עיר הבה"דים של הצבא, חברות רבות פתחו מרכזי מחקר ופיתוח בעיר, בית חולים סורוקה הפך לסיפור הצלחה מסחרר, שלא נדבר על קבוצת הכדורגל שזכתה בשלוש אליפויות רצופות וחזרה להיות קבוצת צמרת. לכך יש להוסיף את העובדה שהיא חוברה למרכז הארץ עם שלל כבישים מהירים, תחנת רכבת ועוד.

לכן אין זה מפתיע שלא מעט אנשים מחפשים דירות בבאר שבע, בין אם מדובר בדירה להשקעה או בדירה למגורים. ישראלים רבים מכירים בעובדה שאי אפשר היום לקנות דירות במרכז הארץ במחיר שפוי ובאר שבע הפכה להיות מקום אטרקטיבי מאוד למגורים וכן להשקעה. זאת בזכות התהליכים השונים שעוברים על העיר מכיוונים שונים, מצד אחד, והן בזכות הנחה שבעתיד העיר תתפתח אפילו יותר, הן בזכות המעבר של כל בסיסי ההדרכה של צה"ל לאזור והן בזכות העובדה שבאר שבע הוגדרה כבירת הסייבר של ישראל, ותחת שם זה יש ניסיון מתמיד למשוך חברות בינלאומיות וישראליות לאזור.

מאחר והעיר נהנית מעתודות קרקע פנויות רבות, אז אנחנו יכולים לראות בנייה של שכונות חדשות רבות, כמובן שכל השכונות נבנות בסטנדרטים מאוד גבוהים על ידי חברות בנייה וקבלנים ברמה הגבוהה ביותר. צריך לומר שמלבד שכונות אלו, הרי שבעיר אפשר למצוא גם שכונות ישנות, קיימות, ובהן נבנים מבנים חדשים, בין אם מדובר במבנים אשר מחליפים מבנים קיימים ובין אם מדובר על בנייה באזורים בהם יש קרקע פנויה אשר כעת מנוצלת לצורך בניית מבנה חדש.

לסיכום, כל מי שרוצה לצאת מהמרכז ועדיין להיות באזור בו יש את כל מה שהוא צריך וברמה הגבוהה ביותר, אין ספק שבאר שבע זה המקום בשבילו, היום וכך יהיה גם בעתיד.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

לחשב החזר מס לבד

איך לחשב החזר מס לבד?

החזר מס הוא תשלום שאזרחים אשר שילמו סכום גבוה ממה שהם חייבים לרשויות המס זכאים לקבל. במידה ואכן כך ארע הם זכאים לקבל החזר מס

קרא עוד »