הפעולות שיהפכו אתכם למנהלים טובים יותר

הפעולות שיהפכו אתכם למנהלים טובים יותר

אתם אולי חדשים בתפקיד, אתם אולי באותו תפקיד ניהולי כבר שנים או אולי בכלל בזה הרגע קודמתם ואתם מרגישים את הצורך בעצות מכוונות. כשאתם רוצים להשתפר ולהתמקצע בתחום הניהול, הדבר יצריך מכם ללמוד. תוכלו לבחור בקורס פיתוח מנהלים או ייעוץ אישי למנהלים בכדי להבין בצורה רחבה יותר את עולם הניהול. יש הטוענים שאין אדם שנולד מנהיג, מה שאומר שמילוי תפקיד ניהולי דורש הכנה.

השאלה היא, מאיפה מתחילים?

אם אתם רוצים להיות מוכנים מבעוד מועד וככל האפשר, התחילו בעבר. בדקו איפה מנהלים קודמים טעו בכדי להימנע מלחזור על אותן טעויות. אם אתם רוצים להיות מנהלים טובים באמת, כל שאתם צריכים לעשות זה לעקוב אחר העצות הבאות:

את הקריירה שלכם תרצו לבחור קודם כל לפי ענף, לאחר מכן לפי חברה ובסופו של דבר לפי תפקיד. הצעד הראשוני בכדי להפוך למנהלים טובים הוא לוודא שאתם במקום העבודה הנכון. השגת ניסיון בתפקיד מסוים זה נהדר עבור קורות החיים שלכם, אך אם אתם מתכננים להחליף ענף מקצוע, הדבר יאלץ אתכם להתחיל מההתחלה.

להתחיל מהענף בו אתם רוצים לעבוד יתורגם לכך שכל הניסיון שלכם והכישורים שלכם ניתנים למעבר בין חברה לחברה בענף. לאחר שהחלטתם על הענף והחברה, נשאר לכם רק למצוא תפקיד בעל פוטנציאל השפעה מרבי שיאפשר לכם להוכיח את עצמכם עבור התפקיד הניהולי. אל תשכחו להסתכל על הקריירה שלכם מתוך היבט אסטרטגי. זה יהיה חיוני עבורכם בשעת אמת.

כל אחד זקוק לגישה אחרת. לכן, כמנהלים יהיה עליכם ללמוד כיצד למצוא את השיח הנכון עם כל עובד ועובד שלכם בכדי למלא את הצרכים שלו ולאפשר לו להגיע לעבודה עם מוטיבציה לעבוד. בכך שאתם מייצרים פן אישי עם העובדים שלכם אתם מאפשרים להם להרגיש יותר בנוח מה שיכול להאיץ את יכולות העבודה שלהם.

המשיכו ללמוד כל הזמן שיטות של מנטורינג להנהלה. למידה היא השקעה בעצמכם. כזו שיכולה להשתלם לכם בזמן העבודה. היכולת ללמוד ממצבים שקורים בעבודה היא חיונית עבור ההצלחה שלכם ותעזור לכם להיות מנהלים טובים יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

קופות ממוחשבות

5 יתרונות בקופות ממוחשבות

נראה כי אין גבול לפיתוחים הטכנולוגים וזה רק עניין של זמן עד שהפיתוח הבא יגיח מעבר לפינה. אולי ימציאו מחשב היודע לחקות במדויק קול אדם

קרא עוד »