מהם סקרים גיאוקטוגרפיים ולמי הם זמינים?

סקרים טלפוניים

אם יש לכם עסק או חברה בע"מ, אם אתם מנהלי ארגון או מספקים כל מוצר ושירות – חשוב שתדעו כי אחת הדרכים לשפר במידה רבה את השירות, כמו גם להגדיל מעגלי לקוחות היא ביצוע סקרים על ידי חברות מקצועיות.

חברות מקצועיות אשר עוסקות בסקרים וביצוע סקרי דעת קהל וקבלת חוות דעת אודות מוצרים ושירותים: דואגות בין היתר לבצע סקר גיאוקטוגרפיים המאפשרים איתור וזיהוי כשלים ובעיות בתהליכים של שירות ומכירה בבית העסק, בחברה או בכל ארגון.

אבל מה זה סקרים גיאוקטוגרפיים?

סקרים מסוג זה מקנים לבעלי עסקים לקבל תמונה רחבה אודות חוות דעת מלקוחות, כמו גם שהלקוח מקבל כלי בקרה חשובים המציעים זיהוי ואיתור בעיות בשירות ובתהליכי המכירה של בית העסק.

חברות העסוקות בתחום מעמידות בפני מנהלים ובעלי עסקים את היכולת לקבל כלי בקרה אובייקטים באמצעותם ניתן לסקור לתשאל ולזהות את מקור הבעיה בבית העסק ואת דעת הקהל אודות שירותים ומוצרים. באמצעות קבלת דוח מפורט אודות כשלים ותקלות – יכול בית העסק לתקן תקלות ולשפר שירותים ומוצרים.

הסקרים כוללים שימוש בכלים ייחודיים כמו סקרים, קבוצות מיקוד, שאלונים ושאר כלים שמאפשרים לבעלי עסקים לזהות חולשות וכשלים בתהליכי שירות ומכירה.

באמצעות הסקת מסקנות על ידי מומחים בסקרים עבור בתי עסק וארגונים, רבים יכולים למדוד את האיכות של המוצרים ושל העובדים בבית העסק – מה שיתרום להגדלת הפעילות העסקית, לשיפור מוצרים ושירותים, ומכאן להגדלת קהל הלקוחות הרווחים והמכירות.

כיצד מבצעים את הסקרים?

כעל מנת לבצע סקרים גיאוקטוגרפיים החברות המקצועיות מבצעות מגוון תהליכים המונעים על ידי צוות סוקרים גדול ומקצועי המבצע מאות אלפי ראיונות וסקרים טלפוניים. הראיונות נערכים במספר שפות: עברית, ערבית ורוסית אמהרית, ספרדית, אנגלית וצרפתית וזאת כדי לקבל תמונה מלאה אודות בית העסק ואודות טיב השירות והמכירה.

באמצעות תמונות, קטעי וידיאו ואודיו, אלמנטים ויזואליים, קונספטים ותוכן פרסומי – יכולים המקצוענים להציב "מראה" מול מנהלי בית העסק ובכך לסייע להם לשפר את השירות ולהרחיב פעילות למען הצלחת הארגון.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
יוסי פלדמן

יוסי פלדמן

יוסי אדם סקרן, והוא מתעניין במספר תחומים ושמח לכתוב ולשתף אתכם בתובנות שלו...כי ידע זה כוח.

אולי גם יענין אותך...

מסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון

אם אתם מחפשים להשקיע את הכסף שלכם אבל מעוניינים להפוך את זה לעבודה במשרה מלאה, ייתכן והמחסר היומי יתאים לכם יותר מכל. המסחר היומי מאפשר

קרא עוד »