כמו בכל עיר מרכזית בישראל גם חדרה היא עיר שמושכת אליה מגוון רחב של מזיקים, החל מתיקנים דוחים שיכולים להגיע אל תוך הבית, עד נחשים או חולדות שנמצאים כל הזמן בסביבה שלנו. הקיץ הישראלי החם מושך לא מעט יצורים שלא תמיד כיף לגלות , החל מחרקים קטנים כמו נמלים או פרעושים עד קרציות וזוחלים, רמשים ואפילו יונים. 

אז מה עושים כשרוצים לחיות בבית בשלווה? הדברה בחדרה מקצועית וטובה – תספק לכם שלוות נפש לכל התקופה החמה. 

כיצד בוחרים שירותי הדברה?

אם אתם מחפשים שירותי הדברה בחדרה או בכל מקום אחר, החל מהעיר עצמה עד מושבים בסביבה, חשוב לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיבצעו את העבודה באופן נכון, ידידותי לסביבה ובטוח. 

בחרו מומחים שעוסקים בתחום לפחות 10 שנים ויכולים להציע מגוון שירותים והתאמת סוג ההדברה למזיקים שהתגלו במרחב. בין היתר חשוב שאנשי המקצוע ידעו למגן את המרחב ולמנוע כניסה של מזיקים טרם נראו במקום, אבל עלולים להגיע איליו. 

חשוב לבחור מומחים בהדברת מזיקים וכאלה שיודעים למגר כל מזיק החל מנמלים עד נחשים. שימו לב להתאמה של סוג ההדברה למזיק כמו למשל לכידת נחשים ושחרורם במרחק ובטבע עד ללכידת חולדות או הרחקת יונים באמצעות תדרים ולא בהרג של בעלי החיים. 

חשוב שהמדבירים לא יפזרו חומרים רעילים וינסו לבצע הדברה טבעית יותר שלא פוגעת בבני אדם ובחיות מחמד. 

לבסוף יש לשים דגש על הגעה מהירה למקום במקרים דחופים כמו למשל חברה שמציעה הגעה תוך מספר שעות ומתן אחריות על העבודה. כך תוכלו לחיות במרחב נקי ונעים. 

קראו גם על שירות הרחקת יונים בצפון