קופות גמל מומלצות להשקעה

אל תשימו את הכסף שלכם בקופת גמל לפני שתקראו על קופות גמל מומלצות שנזכיר במאמר. כל אחת מהן נחשבת לאטרקטיבית במיוחד ובחירה מעולה, בהנחה ואתם עונים על הקריטריונים הנדרשים להשקעת הכסף.

  • תגמולים האוניברסיטה העברית עד 50 – מדד שארפ גבוה במיוחד של 1.4 ותשואה של 43.06% הופכים את קופת הגמל הזו לבחירה מעולה עם תשואה סולידית לעובדים באוניברסיטה העברית עד גיל 50. דמי ניהול נמוכים במיוחד של 0.44% בלבד.
  • אלטשולר שחם פיצויים כללי – תשואה מצטברת של 50.22% לאורך 5 שנים, יתרת נכסים של 810 ומדד שארפ 1.33 הופכים את קופת הגמל הזו לבחירה מצוינת.
  • אקסלנס השתלמות לטווח קצר – 21.11% תשואה בשנה האחרונה, לצד 42.45% ב-5 השנים האחרונות ומדד שארפ 1.26 הופכים את הקרן הזו לבחירה נהדרת עם תשואה גבוהה שמגלמת רמת סיכון נמוכה.
  • אקסלנס גמל לבני 50 ומטה – תשואה של 47.79% מצטברת לאורך 5 השנים האחרונות, לצד דמי ניהול של 0.66% בלבד הופכים את קופת הגמל הזו לאופציה מצוינת.

אל תשקיעו את הכסף שלכם בקופת גמל רנדומלית (קראו מאמרים בנושא). קופות גמל מומלצות לרוב יגלמו שילוב בין סיכון נמוך לתשואה נאה, ואלו הן קופות הגמל שאתם צריכים לצוד. במאמר הזכרנו דוגמאות לקופות גמל מצוינת שנחשבות לבחירה מובילה ולא רעה בכלל.

תקבלו עזרה בבחירת קופת הגמל

מעבר לקופות הגמל שהזכרנו יש עוד מבחר גדול של אפשרויות להשקעה. אם אתם מחפשים קופות גמל מומלצות, תעשו לעצמכם טובה ואל תקבלו החלטה בעצמכם. פנו אל מומחה בתחום שידע לעזור לכם למצוא את האופציה הכלכלית הכי אטרקטיבית. זה בוודאי יוכל להקל עליכם באופן משמעותי ולאפשר לכם לקבל החלטה הרבה יותר טובה לבסוף, כך שזה יהיה קריטי בשבילכם.